Znajdujesz się tutaj:   EM ART STUDIO » OFERTA » OPRAWA ARTYST. IMPREZ
Aktualności
2015-11-02

Więcej
2015-11-02

Więcej

OPRAWA ARTYST. IMPREZ

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej OBSŁUGI EVENTU, KAMPANI PROMOCYJNEJ I KOLPORTAŻOWEJ, KAMPANI Z HOSTESSAMI, OPRAWY MUZYCZNEJ.
Organizujemy imprezy i promocje zarówno dla osób indywidualnych jak i instytucji państwowych czy firm.

NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE
Oferujemy obsługę techniczną imprez w zakresie nagłośnienia, oświetlenia i prowadzenia. Realizujemy nagłośnienie bali, bankietów, imprez kulturalnych, zawodów sportowych, pokazów mody, imprez plenerowych, itp. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i osobami do poprowadzenia imprez. Zapewniamy odpowiednią oprawę muzyczną oraz doskonałą osobę do poprowadzenia takiej imprezy (konferansjer). Muzykę dobieramy w zależności od wymagań, ilości oraz wieku uczestników.

HOSTESSY, MODELKI
Na rosnące potrzeby rynku zaangażowani jesteśmy także w działania promocyjne zarówno małych przedsięwzięć lokalnych, jak i dużych ogólnokrajowych akcji. Nasze hostessy/modelki/animatorki obsługują targi, imprezy, konferencje, bankiety, akcje promocyjne w sklepach i supermarketach, spotkania biznesowe, imprezy plenerowe itp.

KOLPORTAŻ
Świadczymy również usługi kolportażu materiałów reklamowych m.in ulotek, folderów i innych. Materiały mogą być rozprowadzane zarówno na imprezach, jak i na osiedlach czy centrach miast.
© EM ART STUDIO - 2012.---Polityka Prywatnosci--- Projekt i wykonanie - Freeline