Znajdujesz się tutaj:   EM ART STUDIO » OFERTA » REKLAMA WIZUALNA
Aktualności
2015-11-02

Więcej
2015-11-02

Więcej

REKLAMA WIZUALNA

Wykonujemy także dowolne elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Przygotowujemy projekt, wykonujemy go i instalujemy u Klienta.

Szyldy reklamowe i kasetony - płaskie i trójwymiarowe, wykonywane nowoczesnymi technikami z wykorzystaniem płyt plexi, pcv, blachy, profili aluminiowych, z możliwością oświetlenia. Dodatkowo możemy wykonać konstrukcje metalowe pod te reklamy w standardowych lub niestandarowych wielkościach.

Grafika na witrynach - Oklejamy witryny zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, kompleksów handlowych, galerii i innych sklepów. Wykorzystujemy zarówno folię z grafiką zadrukowaną jak i wielobarwne folie samoprzylepne, które mogą stanowić informację o nowych promocjach, wyprzedażach czy ofercie firmy.

Litery przestrzenne ze STYRODURU - Styrodur jest pianką poliestrową, którą maluje się na dowolny kolor farbami akrylowymi. Dodatkowo można wykonać lico z pleksiglasu lub spienionego PCV. Wykonujemy także oświetlenie zewnętrzne które podnosi walory estetyczne i zwiększa trójwymiarowość.

Litery przestrzenne z PLEXI - Oferujemy litery przestrzenne podświetlane od środka głownie za pomocą modułów LED - trwałych, energooszczędnych i odpornych na warunki atmosferyczne.

Reklama na środkach transportu - opracowujemy i wyklejamy zarówno auta osobowe jak i większe (dostawcze, autobusy). Wykorzystujemy różne materiały: wylewane folie samoprzylepne w przypadku grafiki wycinanej, wydruki solwentowe, folie „one way vision”, folie magnetyczne.

Konstrukcje nośne - pod billboardy, pod inne formy reklamy
© EM ART STUDIO - 2012.---Polityka Prywatnosci--- Projekt i wykonanie - Freeline