Znajdujesz się tutaj:   EM ART STUDIO » OFERTA » SYSTEMY WYSTAWIENNICZE
Aktualności
2015-11-02

Więcej
2015-11-02

Więcej

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Pragniemy Państwu zaproponować gotowe rozwiązania aranżacji stoisk targowych oraz punktów sprzedaży. Do Państwa dyspozycji mamy szeroki wachlarz systemów wystawienniczych począwszy od produktów ekonomicznych a skończywszy na ekskluzywnych.
Wyjątkowa jakość oferowanych systemów sprawi, że Państwa reklama nie pozostanie niezauważona na wszelkiego rodzaju prezentacjach, konferencjach oraz targach. Wyróżniając się poszerzy grono potencjalnych klientów, a wizerunek Państwa firmy zostanie utrzymany na bardzo wysokim poziomie.

SYSTEMY EKSPOZYCYJNE:
ŚCIANKI Pop Up- umożliwiają najefektowniejszą prezentację grafiki wielkoformatowej na dużych powierzchniach. Specjalna konstrukcja ścian pop up zapewnia mocowanie paneli graficznych bez wyraźnych podziałów, dzięki temu efekt przekazu reklamowego jest maksymalny.Ściany pop up dostępne są w różnych kształtach: łukowych, prostych i cylindrycznych oraz rozmiarach.

ROLL-UPy - to najbardziej popularny system wystawienniczy. Jego podstawową i najbardziej charakterystyczną cechą jest duża mobilność. Dzięki możliwości prostego i szybkiego montażu, już w niespełna minutę można rozłożyć system wielkoformatowej prezentacji reklamowej.

X-BANERY (PAJĄCZKI) - to niezwykle ekonomiczny, a zarazem efektowny stojak reklamowy. Ogromną zaletą tego systemu jest lekkość, łatwość montażu oraz wygoda w transporcie. Charakterystyczna konstrukcja w kształcie litery X zapewnia stabilność konstrukcji oraz idealną prezentację grafiki.

POTYKACZE - System samozatrzaskowych ram OWZ (na którym oparty potykacz )jest jeden z najlepszych i niezastąpionych sposobów na ekspozycje informacji, gdy występuje potrzeba jej częstej aktualizacji. Idealnie nadaje się do ekspozycji gotowych form reklamy takich jak: ulotki, plakaty, fotografie czy wydruki. Wysoka jakość zastosowanych materiałów nadaje znakomite efekty estetyczne i podnosi rangę ekspozycji.

STOISKA DEGUSTACYJNE - lekkie i poręczne, o różnym kształcie i wymiarach. Świetnie sprawdzają się w trakcie sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju promocjach i degustacjach.
© EM ART STUDIO - 2012.---Polityka Prywatnosci--- Projekt i wykonanie - Freeline